19 Mart 2015

Türkcell Aynı Paket Farklı Fiyatlara!

"İnterneti Bol 500 dk 4 GB 1000 SMS " paketi kullanıyorum ve aylık 59 TL ödüyorum. Turkcell abonesi mesai arkadaşıma dün Müşteri Hizmetlerinden gelen telefondan yapılan teklifte, aynı paket 49 TL olarak sunuldu. İkimizin de aboneliği faturalı, kullanım miktarlarımız da hemen hemen aynı. Yetkilinizden bu duruma gelen yanıt: "Bazı uygulamalarda farklı kriterleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Aktarmış olduklarımla yorumunuza istediğiniz cevabı veremeyeceğim için üzgünüm. "

Size soruyorum; 1999-2000 yılından bu yana sizle çalışıyorum, neden bu haksızlığa izin veriyorsunuz? Arkadaşım aynı operatörde aynı tarifeye daha az ödüyor, bu noktada beni küçük düşürdüğünüz için sizden şikayetçiyim.

Ergin 107 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön