Turkcell Aynı Kredi Kartıyla 1 Ay İçerisinde İkiden Fazla Fatura Ödeyememe.

Hande K. |

Turkcell'den telefon ile ödeme yapacakken, 1 ay içerisinde aynı kredi kartıyla 2'den fazla fatura ödemesi yapılmıyor uyarısıyla şok oldum.Nasıl saçma bir uygulamadır bu?Çağrı merkezindeki arkadaş da benimle beraber öğrendi uygulamayı o ayrı komik.Şimdi diyelim ben 4 bireyli bir aileyim.Eşimin,iki çocuğumun hatları benim adıma kayıtlı.Ayrıca bir de data hattım var.Bunların hepsini tek kredi kartıyla ödeyemiyormuşum.Başka kredi kartım yoksa nakit ödemek zorundaymışım!İlk defa böyle bir kısıtlama duydum.Kredi kartımla nerede ne kadar harcayağımdan kime ne?Gülmekten öldüm resmen.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  09:18

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Ağustos
  15:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.