Turkcell Aynı Faturayı 2 Kez Tahsil Etti.

Okan Ö. |

5*25271*** no'lu telefon hattım ile Turkcell'den hizmet aldım daha sonra ayrıldım. Son faturam 08/11/2013 tarihinde İş Bankası kredi kartım ile otomatik olarak ödenmesine rağmen borcunuz var diye mesaj gönderildi. Ben de kredi kartımla 11/11/2013 tarihinde tekrar ödedim. Bu defa fatura iki defa ödemiş oldum. Fazladan ödediğim tutarın hesabıma tekrar yatırılacağı belirtilmesine karşın hiçbir şey yapılmadı. Turkcell yetkililerinin gerekeni yapmasını istiyorum.

Etiketler :

Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan Ö.
  23 Ocak
  11:08

  Benimle yaklaşık 1,5 aydır müşteri hizmetleri mail yoluyla iletişimdedir. Ancak hiç bir girişim olmadı. Lütfen artık daha fazlasını yapın. Sanırım bu ilgisizlikte hattımı başka bir operatöre geçirmemin etkisi var.

 • 23 Ocak
  11:00

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.