25 Şubat 2013

Turkcell Aynı Anda Kullanılamayan İnternet ve Sesli Görüşme!

3g şebekesinde olmama rağmen ve telefon görüşmesi sırasında telefonumda 3g - H - H+ gibi işaretler ile hala 3g bağlantısının devam etmekte olduğunu görmeme rağmen internet erişimi mümkün olmuyor. Konuşmayı eğer sonlandırırsam data alışverişi başlıyor hemen.
Çağrı merkezindeki yetkili böyle bir şeyin mümkün olmadığını, internet ve ses görüşmesinin aynı anda yapılamayacağını belirtti.

Bir kere teknik olarak durum öyle değil. 3g bunu destekleyen bir teknoloji.
Eğer Turkcell altyapısı buna müsait değil ise bize 3g hizmeti verdiğini söylemesi çok büyük ayıptır. Ya da çağrı merkezi eksik bilgiye sahip. Turkcell gibi ciddi bir firmanın konuya çözüm getireceğine inanıyorum.

Cem 76 Okunma

Cevaplar

  • Cem18 Ağustos 2013

    Sayın ilgili, yukarıdaki cevabınızda konuyu inceledikten sonra bilgi vereceğinizi belirmiş durumdasınız. Ancak halen tatmin edici bir cevap yok ortada. Bu zaman zarfında benim tespitim diğer operatörlerin bu hizmeti verebilir durumda oldukları. Daha kötüsü ise Turkcell'de bu teknolojiye sahip olmasına rağmen aslında bu hizmeti kapalı tutuyor olması. Bir son kullanıcı olarak Turkcell gibi bir firmanın telefon görüşmesi sırasında internet erişiminin açık olmasını talep ve rica ediyorum. Saygılarımla

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön