11 Eylül 2014

Turkcell Aylık Paketimi Yüklemedi!

Numaramı Turkcell'e taşıdım. Karşılığında bir yıl boyunca aylık 25 TL karşılığında her yöne beş yüz dakika, bin sms ve iki gb internet hattıma yükleniyor. Bu ay 25 TL yüklediğim halde paketimi yüklemedi. Yüklediğim 25 TL paketim aktif edilmediği için normalde ücretlendirmeyle bir haftada bitti. Müşteri hizmetlerini aradığım da bir şey yapamayacaklarını söylediler. Buyrun Türkiye'nin en büyük operatörü olduğunu söyleyen şirketin benim 25 TL'mi nasıl iç ettiğini görün.

Mahir 327 Okunma

Cevaplar

  • Mahir'in Teşekkür Mesajı23 Eylül 2014

    Türkcell yetkilileri telefondan ulaştılar ve 25 TL'yi hattıma geri yüklediklerini söylediler. Teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 18.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön