03 Mayıs 2016

Turkcell Aylardır Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

5312255*** numaralı hattım da aylardır sorun yaşıyorum. Özellikle iş yerinde hem net bağlantısında hem de şebeke bağlantısında sorun yaşıyorum. Her aradığımda hattınızı başka telefonda deneyin diye eski usul yöntemlerle güya yardımcı olmaya çalışıyorlar. Arkadaşım telefonda sorun olsa evimde niye sorun yaşamıyorum. İş yerinde sorun varsa hemen yan masamda oturan Turkcell kullanan kişi niye sorun yaşamıyor? Dalgamı geçiyorsunuz ben anlamıyorum ya. Hattımda güncelleme yapmayın telefonda sorun yok. Kartın çekme gücünde sorun varsa bu benim değil sizin probleminiz. Az önce bayan müşteri temsilcisiyle görüştüm sesinizi alamıyorum diyor ısrarla yalnız aralarda da arkadaşınız da sorun yoksa sizde varsa telefon kart değiştirip bakın diyor. Turkcell kaliteli hat o kadar para veriyoruz bizim sesimiz çıkmıyor yardım istediğimizde muhatap alacak kimse yok... Çözüm bekliyorum.

Ebru 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 05.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön