02 Şubat 2016

Turkcell Aylardır Kullanmadığım Vınn'ın Faturasını Ödettiler.

Vınn aldım fakat aldığım günden bu yana sorunları bitmiyor, şikayetimi kaç kere belirttim (önce bana Superonline'ı bağlattılar vınn kullanırken sonra iptal edebileceğimi söyleyip, Superonline bağlanınca da öyle bir hakkınız yok dendi bunların hepsi telefon kayıtlarında mevcut, Turkcell ve Superonline'ın) ama kullanmadığım internetin faturasını ödemek zorunda olduğumu söyledir, taahhüdüm olduğu için. Bugün Turkcell'i aradığımda ise müşteri temsilcisi sadece cihazın aylık ücretini ve vergiyi ödememin yeterli olduğunu söyledi. Bana aylardır kullanmadığım internetin parasını ödettiler, üstelik kaç kere iletişime geçtim ama bu haktan bana bahsetmediler bile.

Cansel 72 Okunma

Cevaplar

  • Cansel09 Şubat 2016

    Gün içinde buradaki kayıtlı numaramdan ulaşabilirsiniz, ne geldiyse zaten 532 numaralı hattınızdan başıma geldi 18 ay boyunca kullanmadığım internetin parasını aldınız benden...

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimizi 03.02.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön