23 Ocak 2014

Turkcell Aylar Sonra Alakasız Fatura Gönderdi.

Kullandığım hat Turkcell'in vınn faturası. Şikayetim güldürücü olsa da bir o kadarda düşündürücü. Eylül ayında tekrar vınn başvurusu yaparak taahhüt ettiğin vınn kullanımını ekim ayının başında iptal ettim. TİM merkeziyle yaptığım iptal koşulu konuşmasında bana söylenen meblağı kuruşu kuruşuna ödemiş bulundum vazgeçme hakkımla birlikte fakat ne gariptir ki aradan 3 ay geçmesine rağmen tarafıma 1,40 kuruş gibi komik bir rakam faturama yansımış durumdadır. Mesele benim tamamen kapatmış bulunmama ve tekrar tekrar sorarak başka bir fatura yansımayacak sözlerine rağmen bu faturanın anlamı nedir? Kaldı ki olayın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen. Bu ticari işgüzarlığı kınıyorum hemde şiddetle!

Engin 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Engin 23 Ocak 2014

    O Hatırlatmanızı kendinize yapabilirsiniz turkcell tim merkezindeki müşteri temsilci bostan korkuluğumudur sorarım size neden bana tekrar tekrar sormama rağmen ayrı bi fatura gönderilmektedir müşteri memnuniyeti anlayışınız bu mudur sizin ?

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön