17 Ağustos 2016

Turkcell Ayıplı Ürüne İstenen Aylık Ücret!

8 senedir Turkcell kullanıyorum ve diğer operatörlere kıyasla aynı tarifeye gereksiz, sırf sadakat uğruna dört katı aylık ücreti ödeyerek. 3.defa cihaz kampanyasına dahil oldum. Yeni aldığım Vestel Venüs 5.0 cihazının dış kılıfı soyuldu, sürekli kendini açıp kapatıyor, fotoğraf çekme arızası oluyor. Son olarak da USB ile dolan cihazı PC'ye aktaramıyorum. Hizmet almak için aradım, "biz aracıyız, Genpa'yı Vestel'i vs. arayın, bize aylık ücretini ödeyeceksiniz, başka yapabileceğimiz bir şey yok ya da taahhüt cezasını ödeyip iptal edin" diye tavsiyeler verip defalarca kapattılar.

Daha önceden aldığım iPhone 5S için arıza adına evime Turkcell ekibi gelip yenisini getirmişlerdi; şimdi ise muamele artık böyle, ki platinum müşterisiyim, buna rağmen üsluba bakın. Son defa aradığımda yine sordum, aynı cevapları aldım. Derhal mahkemeye verip üyeliğimi de sonlandıracağım. Sinir hastası ettiler!

Aysegul 189 Okunma

Cevaplar

 • Aysegul18 Ağustos 2016

  Bozuk sattıgınız telefonla ilgili ve tutumunuzla ilgili mağduriyetimi yasal yollardan aramaya devam edeceğim. Sizin gibi pahalı ve gereksiz hizmet dışı bir firmaya da devam edecek üyeligim asla olmayacaktır. Gerekli işlemlerimi bitirip sizden sonsuza dek üyeliğimi sildirip Avea veya Vodafone a sadık üye olacagımı belirtirim. Haram olsun size 8 senedir verdiğim paraya aç doyururum daha makul. Teşekkürler! !

 • Aysegul18 Ağustos 2016

  2013 yılında sizden aldığım iPhone 5S arızası için bu şekilde bir süreciniz yoktu Turkcell gezici TİM evimin salonuna kadar geldi kaydı actı arıza için yeni telefonumu bana yine gelerek teslim etti tüm ispatlarım mevcuttur yeni mi geldi bu taktiğiniz o halde insanlar sizden zorla taciz edip telefonda sattıgınız cihazları almasınlar. herkese sesleniyorum Turkcell den kampanyalı diye pahalı cihazları almayın satış sonrasında kimse sizinle ilgilenmeyecek yazdıkları şekilde siz kendiniz kosturacak ve yıpranacaksınız bozuk ve ayıplı mal için de taksit ödemeye devam edeceksiniz bu yapılan vurkac taktigidir düpedüz magduriyettir.

 • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2016

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Aysegul18 Ağustos 2016

  Klişe yalan içi boş cevaplarınızı kendinize saklayın siz gerekeni yapmadıkca ben elimden gelen her şeyi yasal olarak yapacağım süpheniz olmasın.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Aysegul16 Ağustos 2016

  Müşteri sadakatiymiş haram olsun boş yere yüksek ücretler ödeyip başka firmaya geçmemişim siz daha bu kafayla bu personelle çok müşteri ve itibar kaybedersiniz.

 • Aysegul16 Ağustos 2016

  Bozuk telefonum ve 7 aylık sözde yepyeni ve kullanıcı hatası değil okuyun arızaları yazdım. Buna para ne veririm ne de bozuk telefonu odemesini kabul ederim. Hem garantili hem yeni ama bozuk Kullanım dışı. Mağdurum sebebi sizsiniz bana aylık ödeme borcundan bahsetmeyeceksiniz ya da hizmet verin telefonumu kullanabileyim. Utanmadan ürün satmak için her dakika arayı cihaz kampanyamız var deyip pazarlamayı bilirsiniz ancak bir daha taciz edin de görüşürüz asla sizi kullanmayacagım Asla bir daha bitmiştir.

 • Aysegul16 Ağustos 2016

  Bı arızalı telefon ile ilgili garanti dahilindeki ürünü sattığınız gibi yenileyecek ya da sorunu çözeceksiniz. Ayıplı ürünün aracılık kavramı olmaz ben telefonumu kullanamıyorken de başınızın caresine bakın tavrına girmek hiçbir tüketici hakkına sıgmaz üstelik daha 1,5 sene daha odeyecek borcu varken ve yeniyken. Bizi paramızla ve malımızla yormanız için havaya size para vermiyoruz. Bu durumu derhal cözeceksiniz bilginize. Aksi takdirde tüm haklarımı ve ses kayıtlarıyla beraber kullanarak mağduriyetimi Adalete tüketici heyetine teslim edip sizden maddi manevi geri alacagımı beyan ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön