10 Eylül 2016

Turkcell Ayıplı Ürün Sorunu.

iPhone 5S telefonumun ekran camı ArenaPark AVM Turkcell mağazasında değişim yapılmıştır. Takılan ürün yüzünden telefon kullanılmamaktadır. Sorun dile getirilip tekrar değişim yapılmıştır. 3 kez aynı sorun yaşanmıştır. Telefon halen kullanılmamaktadır. Hiçbir şekilde verilen hizmetten memnun kalınmamıştır. Bu sebeple sorunumun giderilmesini ya da para iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Kübra 22 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden bayi ile ilgili inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön