11 Şubat 2014

Turkcell Ayıplı Ürün Sattı!

27/01/2014 tarihinde denizlide bulunan Turkcell TİM merkezi olan Tuluklar mağazasından almış olduğum hattımın üzerine tanımlanan Samsung Galaxy S3 marka cihazım tamamen yasal olmayan yurt dışı cihazını bana satmışlardır.Tamamen iyi niyetli davranmama ve cihazın değişmesi için 14 gün beklememe rağmen cihazımı değiştirmiyorlar ve sürekli oyalıyorlar. Her gittiğimde yarın değişecek cevabı alıyorum.

Konunun acilen çözülmesini ivedi bir şekilde sonuçlanmasını istiyorum. İyi niyetim suistimal edilmiştir ve bütün yasal haklarımı aramak istiyorum. Cihazın kutusunda yazan imei ile cihazın kendisinden çıkan imei numarası tutmuyor insan yanıltıyorlar.

Halil 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön