02 Kasım 2015

Turkcell Ayıplı Olduğu Kabul Edilen Ürünü Değiştirmiyorlar!

Kontratlı Sony Eurasia Xperia m4 Aqua aldım. Cihazı bayi açıp kurulumlarını yaptıktan birkaç saat sonra aşırı ısınarak kapandı ve açılmadı. Cihazı hemen aldığım Turkcell Bayine teslim ettim. Cihaz aynı sorunu bayide de yaptı. Turkcell ürünü alarak Adana KVK 'ya gönderdi.

15 gün sonra cihazda yazılımsal sorun olduğunu gerekli güncellemelerin yapılarak geri gönderildiğini haber aldım. Fakat aynı gün cihazı teslim aldıktan bir saat sonra telefon yine aynı hatayı verdi ve ürünü tekrar servise göndermek zorunda kaldım. Telefonun 1 aydır faturasını ödüyorum ama kullanamıyorum Turkcell ile görüştüğümde bizi ilgilendirmiyor dediler kontratın parasını almayı biliyorsunuz. Ayıplı ürün satıyorsunuz.

Esra 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön