02 Nisan 2016

Turkcell Ayıplı Mal Satıyor ve Müşteriye Sahip Çıkmıyor.

Yaklaşık bir ay önce Marmara Forum Turkcell yetkili bayisinden ZTE v6 model telefon aldım. Aldıktan 7 gün sonra donma şikayeti ve tuşunun bozuk olması nedeni ile ürünü geri götürdüm. Bana ürünü değiştirmeyeceklerini ancak tamir edeceklerini söylediler. Kabul ettim. 12 gün serviste kaldı ve herhangi bir sorun tespit edemediklerini söyleyip, yazılım attıklarını söylediler. Telefon şu anda daha kötü durumda. Telefonda farklı şikayetler ile bana teslim etmişler. Bu durumdan dolayı mağdur oldum. Benimle ilgilenmiyorlar. Tüketici heyetine şikayet edeceğim. Bu durumdan dolayı Turkcell hatlarımı iptal edeceğim. Ve her türlü yasal hakkımı kullanacağım. Turkcell gibi bir firmaya güvenerek telefona aldım ancak güvenimi sarstılar ve beni maddi zarara uğrattılar. Konu ile ilgili en kısa sürede bana geri dönüş yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Osman 185 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön