Turkcell Ayıplı Mal Satıyor!

Ünal Y. |

26 Şubatta Turkcell T40 telefon cihazı satın aldım. Aldıktan sonra hiç bir telefon görüşmesi yapamadım. Ayıplı mal satılmış olmasına rağmen servise göndermeleri gerektiğini belirttiler. Servise giden telefon 15 gün sonra geldi ve aynı arıza devam ediyordu. Yani Serviste hiç bakılmamıştı bile. Satış görevlisi servisle görüştü. Telefonu değişeceklerini kendilerine gönderilmesi gerektiğini söyledi. Arızalı cihaz servise gitti. 29 martta değişim olmadan aynı telefonu geri gönderdiler. Turkcell sattığı telefonun üreticisinin kendi olmadığını söyleyip duruyor. Telefonu satarken reklamlarda Turkcell kalitesinden bahsedenler sattıkları ayıplı malın kendilerini ilgilendirmediğini söylüyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal Y.
  09 Nisan
  15:38

  Bilgi verildi denilen telefonu biz üretmiyoruz. Bu konu bizi ilgilendirmiyor. :) Cihaz hala çalışmıyor. Tekrar servise gitti. Bu sefer yenisi ile değiştireceklerini söylüyorlar. Sabırla bekliyorum.

 • Ünal Y.
  09 Nisan
  15:34

  Telefon Üçüncü defa servise gitti hala çalışmıyor, değişim bekliyorum.

 • 04 Nisan
  16:42

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.