20 Haziran 2016

Turkcell Ayıplı Mal Satışı.

Siirt'te bulunan Turkcell iletişim merkeziniz Okay Telekom adlı firmadan almış olduğum Samsung Galaxy S6 Edge Gold marka ve modeldeki cihaz çalıntı çıkmış olup yetkili mercii tarafından şahsımdan alınmıştır (kendi adıma faturalı). Bayiniz zararımı karşılamayı kabul etmediğinden sikayetvar.com adlı sayfanıza başvurmuş bulunmaktayım. Yetkililer tarafından bana yardımcı olmalarını arz ederim.

Titanilyas 147 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı 21.06.2016 tarihli başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön