21 Temmuz 2014

Turkcell Avans Puanımı

Ben ve eşim çok uzun süredir Turkcell abonesiyiz.Aya göre 300/310 puan kazanarak 1 yılda yaklaşık maksimum 3650 puan toplanabiliyor.Düzgün bir cihaz hediyesi alabilmek imkansız.Çok eski üyesi olduğumuz için, ikimiz de birkaç bin puanla başladık.Ancak bir sonraki yıl 2 önceki yılın kazanılan puanları siliniyor.9000'er puanımız var ve 11.000 puan değer biçilen Samsung note 10.1 almak istedik.Bu cihaza ne tesadüf ki avans puan da tanımlanmamış.Bu yılın sonunda yaklaşık 7000'er puanımız silinecek.300 puanla kaçıracağız.Ya bu hediyeyi listenizden silin ve lütfen Avans puan tanımlanmasını bir an önce verin.

Başak 3.976 Okunma

Cevaplar

 • Başak24 Temmuz 2014

  Ben ve eşim çok uzun süredir Turkcell abonesiyiz.Aya göre 300/310 puan kazanarak 1 yılda yaklaşık maksimum 3650 puan toplanabiliyor.Düzgün bir cihaz hediyesi alabilmek imkansız.Çok eski üyesi olduğumuz için, ikimiz de birkaç bin puanla başladık.Ancak bir sonraki yıl 2 önceki yılın kazanılan puanları siliniyor.9000'er puanımız var ve 11.000 puan değer biçilen #samsung note 10.1 almak istedik.Bu cihaza ne tesadüf ki avans puan da tanımlanmamış.Bu yılın sonunda yaklaşık 7000'er puanımız silinecek.300 puanla kaçıracağız.Ya bu hediyeyi listenizden silin ve lütfen Avans puan tanımlanmasını bir an önce verin.

 • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Başak21 Temmuz 2014

  Sayın Yetkili, Müşteri hizmetlerinizle iletişime geçmiştim ancak kendilerinin şikayetime neden olan soruna ait işlem yapabilecek yetkileri bulunmamakta. Benim talebim, sarı kutu hizmeti bünyesinde yer alan ancak 11.000 puan olarak değer biçilen samsung galaxy note 10.1 tablet bilgisayarı , sahip olduğum 9.000 puana ek olarak avans puan kullanımı ile alabilmeme olanak sağlamanızdır. Çünkü belki de avans puan kullanımının gerekli olabileceği tek armağan olan bu cihaza "avans puan" kullanımı tanımlanmamış durumda. 9.000 puan seviyesinde kaç müşteriniz olduğunu merak ediyorum. İlgili hizmet için "aldatmaca" tabirini kullanmamın nedeni, bu yılın sonunda 7.000 puanı sildiğinizde ben de dahil olmak üzere, zaten alabilecek kimsenin kalmayacağıdır. Çünkü yılda ancak 3.650 puan toplanabiliyor ve her yıl eski yıllara ait biriken puanlardan önemli kısmı silindiğiniz için ilgili cihazın puan ile alınabilmesi imkansızdır. Cihazı sitenizden kaldırın ve bu aldatmaca bitsin veya amacınız hizmet ve uzun yıllardır sizinle olan müşterilerinize bir jest yapmak ise avans puan imkanını bize sağlayın ve beni bilgilendirin, aksi halde yıl sonunda 300-400 gibi çok düşük bir miktardaki puan ile kaçıracağım hediyeyi almama imkan sağlamayan Turkcel'de ben ve eşim artık daha fazla kalmayacağız ve bu mağduriyeti tüm çevremiz dahil olmak üzere tüm sosyal platformlarda ifade ederek paylaşacağım. Saygılarımla.

 • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön