13 Şubat 2013

Turkcell Attığım Bütün Mesajlar Ücretlendirilmiş!

Ocak ayında Turkcell e geçiş yaptım ve hattımın açıldığı 12 sinde internet aboneliği tanımladım,tanımlarken de kesim tarihini özellikle sorduğumda 12 şubat olarak belirtilmişti.Fakat bu ay şubatın 10 unda kesildiğini gördüm ve itiraz ettim.48 saatte dönüş yapılacağı söylendi ve dönüş yapılmadı.

Ayrıca faturalarımın email hesabımdan almam halinde 2 aylık belirli zaman aralıklarında mesaj hakkımın olduğunu söyler mesaj aldım yanıtladım.Fakat bugün müşteri temsilcisinin bana söylediğine göre mesajım onaylanmamış ve attığım bütün mesajlar ücretlendirilmiş.Faturamda yurt dışına mesaj attığım gözüküyor ki öyle birşey yok

Ozan 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön