Turkcell Atmadığım Yurt Dışı SMS Ücreti!

Raziye C. |

Fatura detayımda telefonumdan farklı zaman dilimlerinde 044778620**** no'lu telefona sms gönderdiğim görülmektedir. Yurt dışında tanıdığım yok ve sms göndermedim. Göndermediğim sms'ler doğal olarakta telefonumun sms ekranında da görülmemektedir. En son gönderilen sms zamanında hastanede acil servis de ve telefonumun yanımda değildim.

Bu bilgilere istinaden durum ile ilgili müşteri hizmetlerine telefon açtım. Müşteri temsilcisi telefonumun kayıt özelliğinin olmadığını söyledi. Iphone 5s kayıt özelliği mevcut herkese gönderdiğim sms görünürken yurt dışına ve bilmediğim bir numaraya gönderdiğim sms'in telefonumda görünmediğini söyledi. Turkcell çözüm üretmek yerine telefonu suçlu buldu.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  18:21

  Müşterimizi 14.10.2014 ve 15.10.2014 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Ekim
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.