Turkcell Ateşli Dakikalar Yaktı Beni!

Uğur S. |

Turkcell vınn üzerinden internette sörf yaparken karşıma bir pencere çıktı hotgirls.com.tr diye bir site. Bende okey alanını check etmiş, tamam tuşuna basmış bulundum. Çünkü sayfada başka basılacak yer yok. Sonra anında bana vınn üzerinden mesaj geldi. İçeriği kabaca şöyle ateşli saatler video paketiniz başladı. vs. aylık 56 TL ile ücretlendirilecek. iptal için İptal Ateşli yazıp 6955'e gönderin ama bu haftaki 14 TL hesabınıza yansıtılacak gibi.

Bu sistem Turkcell alt yapısı ile hizmet vermekteymiş. Bu site sizin abonenizi mağdur ediyor ve siz bu konuda onlara altyapı sunuyorsunuz. Ne açıklama var ne bir uyarı. Bu ücret bu ay benden kesilirse bende vınn aboneliğimi kapatırım.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur S.
  07 Mart
  15:20

  bir daha asla! İlk fırsatta operatörümü değiştireceğim

 • 04 Mart
  08:31

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Uğur S.
  03 Mart
  16:57

  Ücretimi de iade ederseniz sevinirim Sevgili Türkcell İletişim Hizmetleri A.Ş