10 Ekim 2016

Turkcell Astroklub Üyeliği Başlatılmış!

Hiçbir talebim olmadan Astroklub üyeliği diye bir üyeliğim başlatıldı. İlgili linke tıklamama rağmen aylık 20 TL'lik bir ücret kesildi. Kullanmadığım ve üyeliğimi iptal etmeme rağmen bu meblağ faturama yansıtıldı. Bu gibi işlemlere engel olabilmek için mobil ödeme iptalinin yapılması gerekmektedir. Eğer bunu yapmazsanız bu ortaklı haksız kazanç yolu çok kişinin canını sıkacak. Bu yanıltma faaliyeti organize şekilde Turkcell tarafından önleyici tedbir olmaması ve tedbir almamaları sebebiyle bilerek ve isteyerek yapılıyor, savcıları ilgili işlemleri takibe alması ve organize şekilde şikayetlerin call centerlar tarafından dikkate alınmamasını incelemesi için suç duyurusunda bulunuyorum ve göreve çağırıyorum.

Erkul 242 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2016

    Müşterimizi 12.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön