Turkcell Aşırı Paket Aşım Ücreti!

Handan Ç. |

Ocak ayı fatura tutarım olması gerekenin iki katı. Ve paket aşım ücreti olarak tahsil edilmek istenen rakam sadece dört günlük bir kullanımın ücreti. 49 tl olması gereken fatura tutarımın nasıl dört gün gibi bir sürede 105 tl'ye çıktığının mantıklı bir izahının olduğunu sanmıyorum. Fatura tutarımın düzeltilerek tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Handan Ç.
  07 Şubat
  22:14

  Turkcell in müşteri memnuniyeti anlayışı haksız kazancını arttırmaktan öteye geçemiyor maalesef. Çözüm olarak ürettikleri alternatif 20 tl gibi bir fatura indirimi yapılmasına karşılık tarifemi yükselterek 1 yıllık bir taahhüt vermem. Kullanamayacağım dakikalar için 1 yıllık bir süre fazla ücret ödemeyi taahhüt etmemi talep ettiler. Bu öneriyi kabul etmem kimi memnun edecek. Beni mi Turkcell imi?

 • 01 Şubat
  10:44

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.