22 Eylül 2014

Turkcell Aşırı Fatura Tutarları Sorununu Çözmüyor.

İki ay önce tekrar bir şikayette bulundum ve şikayetime dönen arkadaşlar yardımcı oldular ve daha sonra uygun bir tarifeye geçiş yaptıracaklarının bilgisini verdiler. Benim geçişimi sağlamayıp bende yeni tarifenin rahatlığından dolayı yaptığım görüşmelerden dolayı tam 371 tl fatura çıkarttılar bana.
Hattımı kapatıp hizmet almamı engelliyorlar. Her türlü destekte telefonlar açan Turkcell fatura tutarlarımızla ilgili yaşadığımız sorunla hiç alakalı olmamışlardır. Diretme politikasıyla benden bu ücreti talep etmekteler.

Adem 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizi 26.09.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Adem 25 Eylül 2014

    Firmanızdan tarafıma herhangi sözlü bir dönüş olmamıştır. 3 gündür hizmet alamıyorum

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön