Turkcell Asılsız SMS'le Kampanya...

Ersin P. |

Turkcell'den bana gelen "Size özel 25 TL'ye her yöne 500 dakika ve 2 GB internet için rahat yazın 2222'ye gönderin" mesajını dikkate alıp paketimin bitmesiyle mesaj attım. Gelen mesaj aynen şu "Rahat1GB paketine abonelik talebiniz alınmıştır." Koskoca şirket kimlere kaldı. Ayıp vallahi ayıp...
Diyecek söz yok... Bitiyorsun Turkcel, bitiyorsun... İşin kötüsü de kendini bitiriyorsun...

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin P.
  21 Mayıs
  03:33

  Turkcell tarafından yapılan bu uygulama nedeniyle operatörümü değiştirdim ve vodafone\'a\'a geçtim... Çok memnunum herkese taviye ederim. Üstelik aynı pakete 5 TL daha az ücret ödüyorum...

 • 12 Mayıs
  08:38

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Mayıs
  13:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.