Turkcell Asılsız Kampanya!

Muhammet Salih S. |

Turkcell Şirinevler meydan bayisinde kampanyaları soruyordum, bana 20 TL karşılığında 600 dakika +2 GB internet alabileceğim ve ücretsiz hat verdiklerini söylediler. Hada sonra hat açıldığında 2 GB internetin sadece 3 aylığına geçerliği olduğu ve dakika değil 100 TL kontör veriliyormuş.

Bunlarda yetmezmiş gibi bana gelen fatura 50 lira (kesinlikle paket aşımı olmayacağı da söylenmişti). Hat iptal etmek istediğimde de yaklaşık 150 lira ceza ödemem gerektiği söylendi.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  09:56

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Mayıs
  09:01

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.