08 Temmuz 2015

Turkcell Asılsız Borç Maili!

Turkcell hattım olmamasına rağmen Turkcell (C***@deliverymailwizard.com) adresinden tarafıma Turkcell fatura borcunuz 199.37 TL'dir. Şeklinde mail atılmıştır. Ben bir banka çalışanıyım, kurum mailime atılmış olan bu maili müşteri hizmetleri virüstür şeklinde yorumluyor bu nasıl bir sorumsuzluktur?

Hem de Turkcell logosuyla yapılan bu mail hiçbir şekilde Turkcell hattı kullanmayan kullanıcılara gönderiliyor. Müşteri hizmetlerinin verdikleri cevap hiçbir şekilde tatmin edici değildir. Benim üzerime hat mı görünüyor diyorum onu T.C Kimlik numaranızla sorgulayamayız cevabını veriyor. Kurumdan şikayetçiyim, asılsız bir fatura maili ile beni rahatsız etmişlerdir.

Süheyla 133 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 10.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura maili hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön