11 Ağustos 2014

Turkcell Artık Beni Aramasın!

Bir ara Turkcell abonesi olma gafletinde bulundum, ama memnun kalmayıp başka bir operatöre geçtim. O günden beri Turkcell beni arayıp tekrar abone yapmak ister. Defalarca aramamalarını söylememe rağmen vazgeçmediler. Lütfen artık beni rahatsız etmesinler..

Orhan Ç. 114 Okunma

Cevaplar

 • Orhan Ç.23 Eylül 2014

  Hala aramaya devam ediyorlar. Ne yapabilirim..

 • Orhan Ç.18 Ağustos 2014

  Bana ters gelen zamanlarda 2 kere arandım ve mesaj bırakıldı. Akabinde reklam için tekrar arandım. Aramamalarını bağırdığımda \"bunu ancak hizmet almakta olduğum operatörden reklam bildirimlerini kapatarak sağlayacabileğimi, aksi takdirde tekrar arayacaklarını\" bağırdılar. Pes Walla..

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi13 Ağustos 2014

  Müşterimizi 13.08.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Orhan Ç.12 Ağustos 2014

  Şikayetimi tekrar okursanız "Defalarca aramamalarını söylememe rağmen vazgeçmediler. " Hala sayfaya yönlendiriyorsunuz. Tek yapacağınız şey ARAMAMAK.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön