10 Şubat 2015

Turkcell Arızalı Ürün!

İmei numarası 80****841 forum numarası 150***362 olan ürünüm 07.01.2015 tarihinde KVK Adana servisinden teslim aldılar. Yasal süre dolduğu halde üretici firmadan ana kart beklenmektedir deniyor. Ben bu ürünü Turkcell online işlemlerden satın aldım, sizler sattıktan sonra ürününüzün arkasında durmuyorsunuz. Müşteri hizmetlerini aradığımda bizi ilgilendirmiyor diyor bende Turkcell'e ait cihaz satış faturası bulunmaktadır. Mahkemeye verdiğimde sizi ilgilenip ilgilendirmeyeceğini tüm Türkiye görecek.

Serdar 301 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serdar10 Şubat 2015

    Yardımcı oluruz diyorsunuz çıkan müşteri hizmetleri yetkilisi öyle demiyor bende şikayet var.com'a yazıyorum

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön