Turkcell Arızalı Telefonla İlgilenmiyor!

Mustafa Tayfun Y. |

2013 Ocak ayında aldığım Nokia 920 telefonum arızalanması sonucu servise 2. kez gönderdim . Telefonum kullanıcı hatası denilerek geri yollanmış . Bunun üzerine Beylikdüzü Perlavista AVM TİM çalışanına bu işte bir yanlışlık olduğunu , aldığımdan beri arızalı olduğunu ve 2. kez servise gittiğini söyledim .

Buna bir satıcı firma olarak hakem olması gerekirken , biz malı satarız sorun olursa Nokia' ya gönderilir gerisi bizi ilgilendirmez , tavrı içindeler. Ama ürünü satmak için bin türlü reklam yapılıyor . Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Tayfun Y.
  07 Ağustos
  10:44

  telefonumu turkcel kontratlı aldım ve turkcel bayiinden yani dolasıyla satıcı firma mağaza turkcell mağzaları olduğunu düşünüyorum parasını size ödüyorum ama telefonumu kullanamıyorum

 • 01 Ağustos
  08:31

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş