Turkcell Arızalı Telefon Değiştirilmiyor.

Erkan G. |

Mersin Forum AVM içinde bulunan Turkcell TİM'den 02.12.2014 tarihinde almış olduğum akıllı telefonu sadece 1 hafta kullandıktan sonra 2 defa servise gönderdik, sorunu çözülemediği için bayi inisiyatifiyle yeni telefon verdiler ama onda da aynı sorun olduğu için 3 defa da o servise gönderildi. Aynı sorun devam ettiği halde ne sorunum çözülüyor ne de telefon değiştiriliyor, 3 ay önce almış olduğum telefonu 2,5 aydır kullanamıyorum, konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum, hassasiyetinize teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  14:15

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erkan G.
  21 Şubat
  10:13

  Zaten ilk önce size ulaşmaya çalıştım, müşteri temsilcisi sorunumu Turkcell'in değil Genpa'nın çözeceğini söyledi, Genpa ile çözemediğim için buraya yazdım, Turkcell'e gönderdiğim mail'e de cevap alamadığımı belirtmek isterim.

 • 20 Şubat
  13:16

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.