Turkcell Arızalı 6 Günlük ZTE Cep Telefonunu Değiştirmedi!

İsmail O. |

30/05/2013 tarihinde yeni hat alana ZTE Live marka cep telefonu aldım. Aldığımdan 6 gün sonra telefon menü ekranında simgeler aşağıya doğru renkli gölgelenmeleri oldu aldığım Turkcell iletişim merkezi götürdüm, ayıplı ürün olduğunu kabul etti yenisini KVK şirketi vereceğini söylediler 6 günlük telefon değişmedi.

Turkcell bizim sorumluluğumuzda değil dedi kampanya yapıyor ve sözleşmeleri yapıyor bizim sorumluluğumuz da değil olur mu. Ben 2 kez KVK servise verdim telefon ekran değişmiş üretici firma yenilemeyi kabul etmedi diyor servis KVK, Turkcell ve satıcı firma yenilemeyi kabul etmiyor daha 1 ay olmadı alalı Turkcell kampanyayı nasıl yapıyor ne anlamı kaldı kurmsallaşmanın?

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  09:19

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • İsmail O.
  02 Temmuz
  08:11

  kampanya yapıyorsa yaptığı kampanyanın arkasında durmak zorunda eğer yaptığı kampanya başka bir firmayı kapsıyorsa müşteri turkcell diye bir güven hissi ile o kampanyaya diğer firmaya güvenmesede giriyor firma sorunlu ise turkcell firmadan da kaynaklansa kendi müşterisini korumak ve kampanya kapsamında aldığı ürünün arkasında durmalıdır kurumsallaşma böyle olmalı