05 Şubat 2014

Turkcell Arızalanan Telefonumla İlgilenmiyor

Turkcell'den aldığım iPhone 5 marka telefonun üst açma kapama tuşu bozuldu Turkcell götürdüğümde arkadaşlar biz ilgilenemiyoruz Genpa götürün diyorlar. Telefonu satmak için bin bir laf söyleyen Turkcell telefonu sattıktan sonra hiçbir şekilde ilgilenmemiş ve sattığı cihazın arkasında durmamıştır ve iPhone telefonlarında genelinde olan bir açma kapama tuşu arızası için Genpa bana 920 TL masraf çıkarmıştır.

14 ay daha garantisi olan cihazın Turkcell gibi bir firma bunu Turkcell politikası sattım bitti ne olursa olsun her ay 200 TL fatura ödeyen biri olarak hemen hattımı kapatıyorum.

Kaya 68 Okunma

Cevaplar

  • Kaya05 Şubat 2014

    Turkcell iletişim merkezleri cep telefonu ve aksesuarlarında oluşacak arızalardan sorumlu değilse neden telefon satıyor ve telefon satmak için insanları fatura ödemeye gidince bile bunu sürekli telefon verelim diye istekte bulunuyorsunuz siz rakipleriniz olduğunuzu söylediğiniz VODAFONE ve AVEA benzer uygulamalarda nasıl tepki verdiklerini bir araştırın sizden çok daha kurumsal ve sizden çok daha ilgililer turkcell sadece hat satmalı bence telefon satmak ve telefonu alıp garantiye göndermek turkcel firmasını aşan bir iş olmuştur..

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön