07 Temmuz 2015

Turkcell Arızalanan Telefonla İlgilenmedi.

Üç ay önce İstanbul'dan sizin bayinizden almış olduğum telefon arızalandı. Faturama yansıyan ödemesi mevcut. Bana en yakın Gebze'deki bayinize götürdüm ve bana yapılan nerede aldıysanız oraya götürün. Bu telefon Malatya'da bozulmuş olsaydı oradan kalkıp İstanbul'a mı gelecektim? On yıldan fazla eşimle ikimiz bu hattı kullanıyoruz. Telefonun fiyatından fazla her ay fatura ödüyorum. En kısa zamanda hattımızı değiştireceğiz. Üç ay gibi kısa bir sürede bozulan telefonu ben sizden aldım ve bu süreçte yeni bir telefon bulmak zorunda kaldım. Gebze'deki bayinizde çalışan personelinizden şikayetçiyim.

Birsen 118 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterimizin bayi ile ilgili hissiyatı 07.07.2015 tarihinde kayıt altına alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön