15 Ocak 2015

Turkcell Aran Kazan Adına Düzenlenmiş Haksız Para Alımı!

Aran kazan diye düzenlenmiş haksız kazanç yapılıyor, Turkcell kendi resmi sayfasında yer alan arandıkça kazanılacak gibi gösterilen üyelik oysaki çekiliş olarak 20 TL karşılığı haksız para alımı çıktı. Müşteri hizmetleri defalarca aradım iş ortağı denilen isimsiz firmaya yönlendirme yapıyorlar, yardımcı olacak yetkili bulamadım.

Turkcell müşteri hizmetleri konuyla ilgili şikayet öneri dilekçesi dahi hazırlama yapamayız dediler, arandıkça kazanılacak sandığım üyelik için 20 TL para vermem için ısrar ediyor ve yardımcı olmuyorlar.

Sadettin 821 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 16.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Aran Kazan Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön