04 Haziran 2015

Turkcell Araç Takip Sistemi Hattına İnternet Kullanımı İddiası!

37 ayı aşkın süredir Arvento araç takip sistemi olarak kullandığımız şirketimize ait Turkcell hattımıza bu ay gelen faturada fazladan 40 lira fatura kesilmiş, sebep olarak da yurt içi internet kullanımı yazılmış. Arayıp görüştüğümüz zaman bilgisayar üzerinden toplam 40 MB bir internet kullanımı olduğunu iddia ettiler. Bu durumun kesinlikle mümkün olmadığını, hattın sadece araç takip için kullanıldığını, sisteminin wi-fi veyahut kablo yoluyla internet paylaşmak gibi bir özelliğinin bulunmadığı, bu işlemin sadece hattın sökülerek yapılabileceği ancak sistem üzerinden bakıldığında böyle bir kopma görünmediği için bu durumun da mümkün olmadığı ortadadır. Konunun aydınlatılmasını talep ediyorum.

Çağlayan 208 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz 08.06.2015 tarihinde talebine istinaden arandı,böyle bir talebi olmadığını iletti. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön