Turkcell Araç Takip Sistemi Hattına İnternet Kullanımı İddiası!

Çağlayan Ç. |

37 ayı aşkın süredir Arvento araç takip sistemi olarak kullandığımız şirketimize ait Turkcell hattımıza bu ay gelen faturada fazladan 40 lira fatura kesilmiş, sebep olarak da yurt içi internet kullanımı yazılmış. Arayıp görüştüğümüz zaman bilgisayar üzerinden toplam 40 MB bir internet kullanımı olduğunu iddia ettiler. Bu durumun kesinlikle mümkün olmadığını, hattın sadece araç takip için kullanıldığını, sisteminin wi-fi veyahut kablo yoluyla internet paylaşmak gibi bir özelliğinin bulunmadığı, bu işlemin sadece hattın sökülerek yapılabileceği ancak sistem üzerinden bakıldığında böyle bir kopma görünmediği için bu durumun da mümkün olmadığı ortadadır. Konunun aydınlatılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  15:43

  Müşterimiz 08.06.2015 tarihinde talebine istinaden arandı,böyle bir talebi olmadığını iletti.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Haziran
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.