Turkcell Ara Ödeme Talebi!

M.ozan T. |

Güncel faturam 750 TL olmasından dolayı ara ödeme diye bir şey çıktı. Ve 490 TL bana dün atılan bir mesajda ayın 20'sinde ödeme yapılmazsa hattınız görüşmelere kapanacaktır deniyor. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana dedikleri sizin güvenliğiniz için. Benim güvenliğim veya memnuniyetimi bu şekilde sağlıyorsanız bir şey diyemiyorum.

Hattınızı başkası kullandıysa güvenlik altına almak gerekiyor diyor. Ara ödemenin kalkmasını talep ediyorum. Benim şu anki fatura dönemim daha 24'ünde son buluyor ve siz 20'sine ara ödeme koyarak sizin güvenliğinizi düşünüyor diyorsunuz. Şirket içi politikalarınız insanları zan altında bırakıyor.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  15:30

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Kasım
  13:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.