14 Eylül 2013

Turkcell Ara Ödeme İstedi!

Bugüne kadar müşterilerine değer vermediğini sıklıkla duyduğum Turkcell'e çalışmamak için çaba sarf ettim. Ancak kızım arkadaşları ile görüşecek diye hat aldım. Yine Turkcell yapacağını yaptı.
1. Hat 500 dk ile sınırlı dendi. Sınır yokmuş. Sınır yaptı.
2. Fatura çıkmadan 80 TL borçlandırıldım. Fatura dönemi ne işe yarar dedim. Hatta sınır aşılınca çalınmış olabilir diye erkenden ara ödeme istenirmiş. Sözleşmemde bu yok.
3. Bir de 17. 40 TL faturalar var. Aboneliğimde böyle bir rakam yok.

Eyüphan 25 Okunma

Cevaplar

  • Eyüphan 18 Kasım 2013

    Musteri sikayetlerini is akisini bahane ederek kayit bile etmeyen bir firma.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön