05 Ağustos 2014

Turkcell Ara Ödeme Altında İkinci Bir Fatura Çıkarıldı.

Turkcell AŞ. taahhütlü sözleşmelerde abonelerine faturaları dışında ara ödeme adı altında ikinci bir fatura çıkarmaktadır, işin komik tarafı bu faturayı aboneye tebliğ etmiyor, bu parayı ödeyeceksin yoksa internetini keseriz diyorlar, insanları abone yapmak için kırk takla atarlar sonra da
sözleşmeyi imzalattıktan sonra yok şu parası, yok bu parası diye insanlardan sürekli para talep ederler ve insanları kandırırlar. işte kanıtı Turkcell AŞ nin e postama göndermiş olduğu cevabı masajı aynen şu şekilde,

Öncelikle Turkcell olarak sizi üzmek ya da yormak istemeyiz. Ara ödeme istenmesi yasal bir uygulama olup, abonelik sözleşmesinin 5.8 no'lu maddesinde bilgi yer almaktadır.

Kamuran 130 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön