Turkcell Ara Ödeme!

Burçin K. |

Kullanmakta olduğum Turkcell hattımın, yükselmekte olan faturası için arandım ve ara ödeme talep edildi. Tamam iyi de ben bu hattı sabah alıp akşama fatura kesmedim ki ne zamandır kullanıyorum bu hattı. Ayrıca beni saat 15:00 civarı arıyorsunuz ve yarına kadar ödeme yapın diyorsunuz. Siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz. Sonuçta 250 TL büyük bir rakam olmasa da yanımda olmayabilir veya başka bir şey olabilir.

Hem 15-20 saat içinde ödeme istiyorsunuz hemde hattımı komple kapatıyorsunuz. Arayanlar 'hat geçici olarak servis dışı yanıtını alıyor. Yaptığınız bir suçtur. Şahit olun bu işin ucunu bırakmayacağım. Zaten tüketici hakem heyetine başvurdum. Politikanızı gözden geçirmeniz için bir fırsat sunarlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  10:52

  Müşterimiz ile 23.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 20.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 22 Ağustos
  08:39

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.