23 Mart 2013

Turkcell Anlaşmayı Bozdu Parasını Benden İstiyor!

Yaklaşık 3 yıl önce Turkcell vınn modem aldım bir süre kullandım ve düzenli ödemeyi yaptım
bir faturayı geç ödediğim için 2 ay sonra cayma bedeli yansıttılar ve fatura kesmeye devam ettiler. şikayetimle ilgili aradığımda ise bir dönem bile ödeme gecikse Turkcell cayma hakkına sahiptir diye.

Sözleşmeyi okuduğumda ise aynı cümleler yazıyor. Turkcell zamanında yapılmayan ödemeler için cayma hakkına sahiptir ilk ay cayma hakkını kullanmasa bile istediği ay hatta kontratın bittiği 24. ay sonunda bile cayabiliyormuş. Konuyu çözmelerini bekliyorum aksi halde bende farklı bir aboneliği benim kimlik fotokopimin yanında 16 yaşındaki kardeşimin imzası ile açıldığının açıklamasını talep edeceğim.

Yavuz 42 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz 17 Aralık 2013

    1 yıl içinde türkcelden 3 hattımdan 2 tanesini avea 1 tanesini vodafone firmasına taşıdım. ilgili firma durumu sistemden görüyor zaten. 460 tl cayma ücreti ödüyorum. fakat 70 tl bunlara ödeyeceğime 27 tl 1000 dk 1000 sms 4gb internet aradaki fark caymayı kapatıyor. 19 ay vardı sözleşmeyi bozdum ama daha karlıyım. babamın sözleşmesinide bozduracağım. oradan da 40 tl aylık kar. şimdi türkcell düşünsün ayda 15 lira fazla alarak karmı yoksa zarar mı ettiğini. elimden geldiğince çevremde de kimse kalmayacak inşallah.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Cihaz kampanyasına ait aylık sabit ücret ve taahhüt süresi ile bilgiler kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır .Kampanya içeriği ile ilgili bilgiler için sözleşmenizi kontrol edebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön