05 Eylül 2013

Turkcell Anlamsız Mesajlar Gönderip Duruyor!

Turkcell faturalı bir hat kullanmaktayım. Turkcell'in artık anlamsız mesajlarına alışıyorum da yani bazen pes dedirtiyorlar insana. 1300 adı altında bir kısa numaradan mesaj geliyor, bir soru soruyor bunun karşılığında da doğru cevabı verirsem 20 TL veya 50 dk tanımlanacakmış hattıma sorunun cevaplanma ücreti de 3. 5 TL imiş.

Allah aşkına bu Turkcell insanları saf mı sanıyor 19 TL'ye 500 dk veriyor, bir soru soruyor 3. 5 TL'ye de 50 dk veriyor. Neyse bunu geçelim.

Bir de bir mesaj geliyor. Konbara puanımda 900 puan birikmiş o puanları da aktifleştirmem için bir numara yazmışlar o numarayı aramalıymışım o da TL yükleme hattı arkadaşım benim hattım faturalı. Faturalı hatta yüklenir mi?

Selami 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön