16 Şubat 2013

Turkcell Ankara'nın Göbeğinde Dört Çekemiyor!

TURKCELL firmasından almış olduğum 3G data hattı firmaya abone olurken verdiğim adreste Ankara'nın Merkezinde olmama rağmen 3G alanı kapsama dışında olduğu için çekmiyor. Aldıktan 2 gün sonra firmaya çekmediği için iptal ettirmek istediğimi ilettim "iptal olmaz önce inceleme yapmalıyız dediler" sonra 15 gün bekledim inceleme sonucu bölgede çekmediği kesinleşti bu seferde "iptal ederseniz 70 TL vergiyi peşin olarak ödemek zorundasınız dediler".
Her yerde dört çeker diye reklam yapan TURKCELL halkı saf yerine koyuyor hiç hizmet alamadığım halde 70 TL fatura ödemek zorunda bırakıyor. Bu kadar büyük bir firma insanların paralarını alıyor bu ayıbı tüm dost ve öğrencilerimle paylaşacağım.

Merdi 43 Okunma

Cevaplar

  • Merdi21 Şubat 2013

    Evet VINN modem ayarları hakkında bilgi; verildi Ankara Altındağ Ulucanlar bölgesinde 3G çekim kapsamına girmediği bilgisi verildi. Yani burada 3G çekmiyormuş. Hattımı kontörlüden faturalıya taşımama rağmen hat tesis vergisi isteniyor, ayrıca çekmediği halde ben 3GB internet kullanmışım gibi gösteriliyor ve aylık 5GB 25 TLye abone olmama rağmen 1 ay geçmediği halde 48 TL fatura yansıtılıyor Turkcell gerçekten işi biliyor, hizmette vermese bile halkı sıkıp suyunu içmeyi iyi biliyor Tüketici haklarına başvuru yaptım gerekirse mahkemeye gidip halkı kandırmalarının önüne geşmek için uğraşacağım.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 16.02.2013 tarihinde Vınn modem ayarları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön