09 Mart 2013

Turkcell Ana Hattımla Diğer Hatlarımla İlgili İşlem Yapamıyorum!

10 tane hattım var hatlarımla ilgili bazı bilgilere ulaşmak için müşteri hizmetlerine ulaştığımda bana o numara ile ilgili tuşlama yapmam gerektiğini belirttiler.10 tane hattım var ben her hattımla ilgili istediğim bir kısım bilgiye ulaşmak için o telefonu yanıma getirteceğim ve öyle arama yapacağım !!! Kendi ana hattımla aradığımda başka numaraya tuşlayarak o numara ile ilgili işlem yapamıyorum Bu konudan müşteri temsilcileri bile bihaber.En son arayan arkadaş teknik olarak bunun mümkün olmadığını söyledi ve noktayı koydu.Bu şekilde bir hizmet olmaz bunun çözümünü sağlamanız gerekmekte.

Ferhat 50 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat12 Mart 2013

    çözüm merkezinden arandım arayan arkadaş da kendi ana numaramdan diğer numaralarımı tuşlayamadığımı doğruladı bu sorun için tekrar kayıt oluşturdular sonucu bekliyorum

  • Ferhat11 Mart 2013

    bu konuda ulaştım bilgi verdim geri arandım ve çözüm sunulmadığını burada herkez okusun diye yazıyorum zaten çözüm sunulan bir sorunu burada yazmamın bir anlamı olmazdı.Ayrıca vereceğiniz bilgiyi burada paylaşmanızı istiyorum çözüm sunamadığınızı herkez görmüş olsun.

  • Turkcell Temsilcisi11 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön