28 Mayıs 2013

Turkcell Alt Yapı Üst Yapı Hikaye!

Turkcell, telefonum olduğu günden beri Turkcell kullanıyorum. Lakin neredeyse artık kullanmayacağım.

Neden mi? bizi saf yerine koyduğunuzu düşünüyorum.
Neden mi? bana hiçbir şekilde reklam, sms veya çağrısı gelmesin diyorum ama geliyor.
Neden mi? bence siz bu firmalarla anlaşma yapıyorsunuz ve bunlara sistem evet onayı veriyor.

Bakın sizin anlaşmanız beni bağlamaz bana vaat ettiğiniz profesyonel altyapıya sahipseniz bunu da engelleyeceksiniz. Eğer yok ben bunu engelleyemiyorum diyorsanız. O zaman size gülerim. Bu sms i atan firma bir anda binlerce sms atıyor ve siz bunu yakalayamıyorsunuz. Ayrıca çok komik yerlerde hattınız çekmiyor!

Serdar 53 Okunma

Cevaplar

  • Serdar30 Mayıs 2013

    bizi resmen kandırıyorsunuz. firmalarla anlaşma yapıyorsunuz anlaşma yapanların reklam mailini gönderiyor diğerlerini engelliyorsunuz. yetkisiz ilgisiz kişileri de aratıp beni ikna etmeye çalışıyorsunuz. sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim. en kısa zamanda da hattımı değiştireceğim..

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön