26 Şubat 2013

Turkcell Almış Olduğum Paketi Kullanamıyorum!

Turkcell'den 2 gün önce 4 liraya facebook paketi aldım ve kullanmaya başladım.Bugün itibari ile hattımda 0. 37 kuruş kaldı ve almış olduğum paketi kullanamıyorum.Telefon açıp yetkililerle konuştuğumda hattımda liranın az olduğunu ve lira yüklemem gerektiğini söylediler.Bende dedim ki, siz bana aylık 4 liradan facebook paketi satmadınız mı? Sattınız ve ben parasını verip aldım bu hizmeti size ne benim hattımdaki kalan liradan. Sen 4 liraya verdiğin hizmeti bana versene parasını almadın mı benden ? Diyeceğim o ki hizmeti 4 liraya satıyorsunuz ve sonradan hattınızda lira yok diyorsunuz. Parasını verdiğim hizmeti kullandırmıyorsunuz.

Seda 1.198 Okunma

Cevaplar

  • Seda03 Mart 2013

    Verdiğiniz facebook adresinden bağlanıyorum ve facebooku arkadaşlarımla sohbet dışında başka bir şey için kullanmıyorum. Hala hattımdan 4 lira kesmeye devam ediyorsunuz. 4 Lirayı kesip 50mb lık bir internet hediye ediyorsunuz hırsızlık diz boyu kim bilir kaç kişiye yapıyorsunuz bunu ve kazandığınız paraları hayal bile edemiyorum yazıklar olsun isminizden utanın.

  • Seda28 Şubat 2013

    Yıldız paketi ile aylık 19 liraya 400 dk ve 2000 sms hizmetini almaktayım. Bugün yapmış olduğum peş peşe 15-20 sn aralıklı görüşmelerde fark ettiğim şey hattımdan 15 sn değilde tam 1 dakika düşmesi oldu. Bu ne kadar ayıp bir şey 400 dakika konuşma veriyorsunuz ama 1 saniye bile görüşme yapsak 1 dakika düşüyor hattımızdan. Bu yapmış olduğunuz gerçekten soygun. Bende kendi kendime o kadar konuşma yapmıyorum ama nasıl 400 dakikayı yetiremiyor um diye düşünüyordum. Herkes Turkcellin pahalı olduğu söylerlerdi ben karşı çıkardım ama şu olayı gördükten sonra gerçekten verdiğimiz paranın karşılığını alamadığımız için pahalı bir operatör.

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön