25 Ekim 2016

Turkcell Alması Gerekenden Fazla Vergi Ücreti Tahsil Ediyor.

Bugün hattımdan saat 10:17'de 1.58 TL telsiz kullanım ücreti tahsil edildiğine dair mesaj geldi ardından 12.05'te yine hattımdan 1.58 TL vergi kesildiğine dair bir mesaj daha geldi. Geçtiğimiz ay hattımda hiç para kalmayıncaya kadar hattımdan vergi kesildiğini bana gelen mesajla fark etmiştim. Daha sonra kesilen ücretin bir miktarının geri iade edildiğine dair bir mesaj daha almıştım geçtiğimiz ay. Şu an fark ediyorum ki geçmişe dönük farkına varamadığım kesintiler mevcut. Bu haltı sürekli yapıyormuşsunuz meğer. Öncelikle bu ay kesilen fazladan vergnin
iadesini ardından geçtiğimiz dönemlere ait kandırmış olduğunuz benden kaçak olarak aldığınız vergilerin de iadesini istiyorum.

Serpil 248 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Telsiz Kullanım ücreti sizin adınıza devlete ödenmektedir. Telsiz Kullanım ücreti daha önce tüm faturasız hat kullanan müşterilerimiz adına Turkcell tarafından devlete ödenmekteydi. 20 Haziran 2011 tarihi itibariyle faturalı hatlarda olduğu gibi bu ücret tüm faturasız hat kullanan müşterilerimize yansıtılmaya başlanmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön