28 Ekim 2016

Turkcell Almadığım Paketle ve Gitmediğim Ülkeden Uluslararası Ücretlendirme!

Avrupa ülkelerine giderken günlük 10.90 TL'lik süper yurt dışı paketi aldım. Kullandım ve ücretlenip ödedim fakat gitmediğim ülke Fas'tan alınan sinyal ve satın almadığım akıllı dünya uzaklar paketiyle insiyatifim ve bilgim dışında 25 TL /gün ile ilave olarak faturalandırıldım. Tüm hukuki haklarım saklı kalmak kaydıyla, itirazıma bir netice alamadım.

Hiçbir sözleşmem yok; sözlü yapılan hiçbir uyarı yokken bir paket almışken başka bir paketle ikinci kez faturalandırılıyorsunuz. Tüm tüketici derneklerine ve e-devlete ve hukuki olarak hakkımı arayacağım.

Mustafa 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön