23 Aralık 2015

Turkcell Almadığım “Katma Değerli Servisler” Hizmeti İçin Fatura Kesiyor!

Başka bir şikayet konusu olan isteğim dışında yapılan 11870 aboneliği ile ilgili Turkcell faturama “Katma Değerli Servisler” başlığı altında 12 TL ücret yansıtıyor. Bu hizmeti ne zaman ve nasıl aldığıma ait soru sorduğumda ise Pluss Telekom isimli firmayı aramamı istiyor. Oysa, cep telefonum üzerinden 118xx numarasına doğru ne ses araması yapılmış, ne de SMS gönderilmiş durumda. Turkcell hattım üzerinden yapılmayan bir işlem için Turkcell’in faturama masraf yansıtmasını kendileri de hiçbir şekilde açıklayamıyorlar. Hattımın “Katma Değerli Servisler”e
kapatılmasını da kabul etmiyorlar. Turkcell faturama yansıtılan 12 TL’lik ücretin iade edilmesi gerekmektedir.

Fedon 156 Okunma

Cevaplar

 • Fedon 27 Aralık 2015

  Turkcell'den herhangi bir çözüm getirici yanıt alamadığım için konuyu bağlı olduğum Tüketici İlçe Hakem Heyetine iletiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi25 Aralık 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fedon 23 Aralık 2015

  Lütfen daha önce gönderilen aşağıdaki yanıtı tekrarlamayın: == Hattınızın Özel Ücretli Servisler’e kapalı olduğunu görüyorum... . Sohbet, yarışma ve şans oyunları dışındaki servisleri Özel Ücretli Servislere kapatarak kullanımını engellemek mümkün değildir. Ek olarak 188’li numaraların da Özel Ücretli Servis kapsamında yer almadığını iletmek isterim. İlgili firmanın 02129873014 numaralı müşteri hizmetlerinden abonelik detaylarını ve onay aşamalarını öğrenebilirsiniz... . 118’li numara abonelikleri gibi ücretlendirmeler, faturanızda katma değerli servisler adı altında yer almaktadır.

 • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön