11 Şubat 2014

Turkcell Almadığım Hizmetin Parasını Ödetiyor!

Kasım ayında ödemediğim faturadan dolayı kapanan hattımın 106 TL borcu vardı.Hattı kullanmadığım için haliyle hattım kapandı kasım ayından sonra kullanamadım.Ama şimdi gelen mesajla şok oldum.106 TL ve 69,8 TL'lik borç çıkardılar.106 TL'lik borcumu ödemem gerekiyor.Ama sonraki ayın 69,8 TL'lik almadığım hizmetin borcu nedir ?

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bu yetmiyormuş gibi bir tane daha ödemeniz gerekecek diyor.Yani almadığım 2 ayın hizmetinin bedelini ödemek zorundaymışım.Ee hattı neden kapatıyorsunuz o zaman ? Ya da neden bana bilgi vermiyosunuz hattı gidip tamamen kapatmanız gerekiyor diye.Ulaşamamışlarmışmış.Para istemeye gelince nasıl ulaştınız peki? Tüketici hakları mahkemesinde görüşürüz.

Sadık 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 11.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön