Turkcell Almadığım Hizmeti Faturalandırdı.

Suzan T. |

Ödenmemiş faturalardan dolayı hattım kapatıldı. Mail ulaşmaya çalıştım dönmediler. Müşteri hizmetlerini arıyorum ödenmemiş faturadan dolayı hizmet veremiyorlarmış ama ne hikmetse fatura ödeme bölümü çalışıyor. Turkcell bayisi ile konuştum bu seferde şöyle diyorlar: "hesap kesim tarihi 1 gün geçmiş konuşmasanız da bu ayın tüm faturasını yine ödemek zorundasınız". Bu nasıl iş anlamadım. Madem fatura keseceksiniz niye hattımı kapatıyorsunuz? Hesap kesiminde kapatsana.

Etiketler :

Web Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suzan T.
  18 Aralık
  13:10

  Turkcell tarafından arandım. Laf kalabalığından başka birşey söylenmedi. Herzaman yaptıkları gibi yuvarlak cümleler kurarak olayı geçiştirmeye çalıştılar. Hattımı geri dönmemek üzere taşıdım. Artık kontorlü hat kullanıyorum. Kafam rahat.

 • Suzan T.
  30 Haziran
  11:15

  Konuyla ilgili duruyorsunuz ama yapılan hiçbirşey yok. Tek söylenen sistemimiz böyle çalışıyor. Uygulamamiz böyle gibi klişe laflar. Zaten sorun sistem ve uygulamalarınız. Yardımcı olabildiğiniz tek şey fatura kesim tarihini değiştirebilmek. şaka gibi.

 • Suzan T.
  30 Haziran
  11:11

  birdaha turkcelle çalışmam, cevremdekilerede uzak durmalarını önereceğim.

 • 25 Haziran
  10:07

  Müşterimiz ile 25.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize borç kapama tarihleri hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Haziran
  12:45

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. 

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.