06 Mayıs 2013

Turkcell Almadığım Hizmete Ücret İsteniyor!

Vezirköprü Anadolu öğretmen Lisesi Pansiyonunda kullanmak üzere 12 aylık bir kampanya ile 4 Gb lık Vınn aldım. Söz konusu yerde bu hizmetten asla faydalanamadım ve Vınn'ı bir kenara attım. Faturalarımı geciktirdiğimde faiziyle benden tahsil ettiler. Son üç faturayı ödemeyi geciktirince bu faturalar ve faizlerinin yanı sıra 209. 11 TL internet paketi cayma bedeli ve 9 TL cihaz iptal bedeli faturaya yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradım yansıtılan fatura tutarının tamamını öderseniz kampanyanız devam eder dediler. Kampanya da 7 Mayıs itibariyle sona eriyor. Yani bitmesine 4 gün var. Turkcelle son 4 günde tek taraflı olarak vermediği hizmetin iptali sebebiyle toplam 226, 60 TL ödeyeceğim.

Hüsamettin 69 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 13.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 12 aylık kampanyası hakkındaki süreçlerimiz hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön